25 lat Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów

Sławomir Kordaczuk, 25 lat Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów, Siedlce, Muzeum Regionalne w Siedlcach i Oddział PTTK „Podlasie” w Siedlcach, 2020, s. 152, ilustr. kolor. ISBN 978-83-88761-72-0

styczeń-marzec/1(1)2020

Album prezentuje działalność Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów od początku stycznia 2015 do końca grudnia 2019 roku, prowadzącego działalność naukową, odczytową, wydawniczą, wystawienniczą i turystyczną. Tym wydawnictwem kolekcjonerzy wyrażają swoje podziękowanie wszystkim osobom, organizacjom, instytucjom i urzędom za wsparcie ich działalności. Album jest również formą podziękowania autora członkom Klubu, sympatykom, sponsorom oraz uczestnikom wszelkich przedsięwzięć za to, że wspólnie zbudowali nową i wyjątkową wartość w kulturze regionu, jakiej wcześniej nie było.